Realizacje

Nasze realizacje

ZOBACZ| WYBIERZ

Meble kuchenne


Nasze realizacje
ZOBACZ | WYBIERZ

Łazienki


Nasze realizacje
ZOBACZ | WYBIERZ

Sypialnie


Nasze realizacje
meble-uzytkowe
ZOBACZ | WYBIERZ

Meble biurowe/użytkowe


Nasze realizacje

Realizacje projektów mebli

Zapewne nieraz denerwowałeś się po kupnie mebli ze nie pasują idealnie do Twojego pomieszczenia (sypialni, kuchni, łazienki, biura). Nawet robiąc dokładne pomiary ciężko jest dobrać odpowiednie meble, ponieważ po pierwsze musisz wykonać idealny pomiar co często nie jest takie proste zwykłymi narzędziami do miaru oraz po drugie musisz mieć szczęście, że w sklepie meblarskim znajdziesz mebel z rozmiarami, które poszukujesz.

Wychodząc na przeciw takim problemom tworzymy dla Państwa meble kuchenne (szafy kuchenne, półki kuchenne, blaty kuchenne) jak również meble do sypialni (szafy, półki), meble do łazienek, meble do biur, meble użytkowe do prowadzonego biznesu. Wszystkie wymienione meble tworzymy na wymiar wedle Państwa preferencji. Dzięki temu urządzanie pomieszczenia z ELMEB jest zawsze przyjemne i bez rozczarowań, ponieważ zawsze nasi klienci dostają elementy według określonego rozmiaru co do milimetra. Warto wspomnieć, że poza samym wykonaniem mebli, nasi fachowcy dokonają pomiaru, stworzą projekt mebli oraz wizualizację. Oferujemy Państwu bezpłatną wycenę mebli!

Tworząc meble mają Państwo do wyboru różnego typu materiały w zależności od potrzeb. Więcej o wykorzystywanych przez nas materiałach do tworzenia mebli dowiesz się tutaj.

 

Nasza firma znajduje się w Krakowie w związku z tym zachęcamy mieszkańców Krakowa, Skawiny, Wieliczki, Niepołomic jak również mieszkańców innych pobliskich miast jak i z całej Polski do korzystania usług z naszej firmy, ponieważ gwarantujemy, że z nami urządzanie mieszkania lub biura będzie czystą przyjemnością.

Sprawdź co wyróżnia naszą firmę w Tworzeniu mebli przed innymi.