Meble w Krakowie – ELMEB – co nas wyróżnia?

meble n wymiar, meble kuchenne, meble kuchenne kraków, meble do biur, meble do pokoju
Meble na wymiar czy meble ze sklepu?
Maj 5, 2018

Elmeb to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku meblarskim w Krakowie w związku z tym doskonale znamy Państwa oczekiwania co do wykonywanych mebli kuchennych, biurowych, łazienkowych czy też mebli do sypialni.

Pomagamy Państwu od podstaw urządzić wnętrze z gustem i wedle Państwa preferencji. Wykonujemy wizualizację – w jaki sposób mogłoby zostać urządzone pomieszczenie, jakie meble proponujemy oraz jakiego rodzaju użylibyśmy materiałów do wykonania mebli.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych zrealizowanych projektów wykonania mebli

W wizualizacje tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami na rynku meblarskim, ale przede wszystkim zgodnie z wytycznymi klienta. Nasze wizualizacje zawsze w maksymalnym stopniu oddają stan rzeczywisty wykonanych następnie mebli.

Warto dodać, że wykonana przez nas wycena jest bezpłatna dlatego tym bardziej zachęcamy Państwa do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów. Dodatkowo pragniemy poinformować, że zamówienie zawiera wszystkie potrzebne czynności, aby odciążyć Państwa ze wszelkich formalności. Oznacza to, że dokonujemy pomiaru, następnie wykonujemy projekt, na koniec tworzymy wizualizację mebli.

Trudno się nie zgodzić, że meble kuchenne, biurowe, czy meble łazienkowe wykonane na wymiar są dużo lepsze, ponieważ mamy wszystko dokładnie dopracowane, brak szpar oraz dziur pomiędzy meblami a ścianą. Proponujemy również zabudowę wnęk oraz zabudowę sprzętu AGD, dzięki takiej operacji kuchnia nabierze jeszcze więcej nowoczesności i będzie bardziej praktyczna i przytulna.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej firmy, która znajduje się w Krakowie przy ulicy Konfederacka 4 (dzielnica Dębniki / Kazimierz / Ludwinów). Ze względu na profesjonalne podejście do klienta, szybki czas wykonania oraz konkurencyjne ceny jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani naszą propozycją wykonania mebli na zamówienie.

Jeżeli zależy Państwu na solidnym wykonaniu mebli kuchennych na wymiar, mebli biurowych czy też łazienkowych to zachęcamy wszystkich do kontaktu z nami – telefonicznego lub osobistego. Warto zwrócić uwagę, że nasza firma znajduje się blisko takich miast jak Wieliczka, Skawina, Niepołomice. Do tej pory wykonywaliśmy również meble dla mieszkańców nieco odleglejszych miast jak np. Trzebinia, Bochnia, Brzesko, a nawet Kielce, Rzeszów.

Dojazd do naszej firmy jest bardzo dogodny, a pracownicy profesjonalni wychodzący na przeciw potrzebom klientów. Nie bez znaczenia jest dobra renoma naszej firmy, ponieważ wykonujemy najlepsze meble kuchenne w Krakowie, jak również do innych pomieszczeń w domu.

Serdecznie Zapraszamy,

ELMEB

 

1 Komentarz

  1. Kacper1 pisze:

    Dobra firma, porządne meble – polecam!