Meble na wymiar czy meble ze sklepu?

meble kraków, meble na wymiar kraków, meble kuchenne, meble łazienkowe, meble biurowe, meble w krakowie
Meble w Krakowie – ELMEB – co nas wyróżnia?
Kwiecień 21, 2018

Zapewne każdy z Was podczas urządzania swojego mieszkania lub biura miał dylemat czy wybrać meble na wymiar czy standardowe meble ze sklepu.

 

Z jednej strony meble ze sklepu możesz kupić jeszcze w ten sam dzień, a tym samym możesz od razu cieszyć się ich widokiem w Twoim wnętrzu, zazwyczaj też wydasz na nie troszkę mniej. Z drugiej strony zastanówmy się czy zawsze idealnie dopasujesz meble kupione w sklepie do Twojego wnętrza? Jak długo będą Cie cieszyć meble, które nie są dopasowane i przez to są między nimi a ścianą lub innymi elemtami widoczne szpary i niedociągnięcia. Zastanówmy się również czy zaoszczędzenie kilkudziesięciu złotych na meblu jest opłacalne jeśli potem i tak będziesz się zastanawiał nad zmianą mebli na inne, które będa odpowiadały Twoim preferencją.

Już 15 lat działamy na rynku i współpracowaliśmy z różnymi klientami dlatego z doświadczenia wiemy, że lepiej jest poczekać chwilę dłużej na meble robione na wymiar / meble robione na zamówienie i jednocześnie nieznacznie droższe niż kupić meble seryjnie zrobione w sklepie i mieć na „już”. Bez znaczenia czy miałyby to być meble (szafy, półki) do kuchni, łazienki, pokoju, sypialni czy biura w rezultacie szczegóły zaczną Cię denerwować dopiero po pewnym czasie ich użytkowania.

W związku z tym skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci dokładne szczegóły i odpowiemy na wszelkie pytania. Dokonamy również bezpłatnej wyceny, a następnie przeanalizujesz wszelkie plusy i minusy oraz zastanowisz się którą opcje lepiej wybrać – meble na wymiar czy standardowe meble.

Zachęcamy do zapoznania się z używanymi przez nas materiałami oraz galerią przykładowych zrealizowanych projektów mebli.

Sprawdź również co nas wyróżnia i dlaczego warto zamówić u nas meble.

Zachęcamy ze względu na położenie firmy – szczególnie mieszkańców KrakowaWieliczki, Skawiny, Niepołomic i innych w okolicy Krakowa, ale nie tylko – do odwiedzenia nas i skonsultowania swoich potrzeb. Doradzimy Państwu fachowo – wykonamy wycenę oraz projekt.

Komentarze są wyłączone.